Společnost Pierburg s.r.o., člen nadnárodní skupiny Rheinmetall, přední světový výrobce v oblasti motorových dílů, zejména systémů pro snižování emisí a zvyšování výkonu motoru, hledá pro svůj výrobní závod v Ústí nad Labem kandidáty na pozici:

Administrativní podpora průmyslových inženýrů a údržby

Co vás čeká?

- administrativní podpora průmyslových inženýrů a údržby

Co očekáváme od vás?

- aktivní VŠ studium technického zaměření (strojní fakulta FVTM apod.)

- praktickou znalost MS Office (Excel, Word, Powerpoint)

- praktickou znalost a všeobecný přehled v technických oborech

- komunikativnost a proaktivní přístup při řešení pracovních úkolů

- bydliště v dojezdové vzdálenosti od sídla společnosti nebo ubytování na VŠ kolejích

Co vám můžeme nabídnout?

- možnost dlouhodobé spolupráce v kompetenčním středisku engineeringu a údržby

- flexibilní pracovní úvazek zohledňující VŠ studium

- přístup k moderním technologiím

- možnost získávání praktických zkušeností v mezinárodní automotive společnosti

- spolupráce na tématu diplomové nebo bakalářské práce

- mzda 150,- Kč/hod., dotované obědy

Společnost
Pierburg s.r.o.
Adresa
K Pierburgu 455/1, Ústí nad Labem – Předlice
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 150 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.2.2021 – 30.4.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.