Kdo je naším klientem?

Přední evropská firma s českými kořeny zabývající se vývojem a výrobou unikátních komunikačních řešení. Co by Vás jako „produkťáka“ mohlo nadchnout je to, že vývoj hardware je alokován stále v ČR.

Na trhu je téměř 30 let a za tu dobu se jí se svými produkty podařilo proniknout do 130 zemí světa. A co je nejlepší? I přes velikost firmy s téměř 350 zaměstnanci, si firma zachovala fajn kolektiv a atmosféru. 😉

Koho hledáme?

Posilu do 8-členného oddělení produktového managementu, který rozvíjí klíčovou cloudovou platformu (celosvětové řešení pro vzdálenou konfiguraci produktů, zprostředkování videohovorů na mobil). Budete tak mít jedinečnou možnost být u vývoje strategického a důležitého produktu pro firmu.

Náplň práce?

  • Hlavním úkolem – přicházet s novými nápady pro funkcionality systému
  • Strategické určování směru rozvoje softwaru a tvorby roadmapy (co a proč zadávat do vývoje a umět si to obhájit)
  • Sběr a vyhodnocování požadavků trhu a určování priorit
  • Komunikace s klíčovými zákazníky, marketing oddělením, vývojem a matkou společnosti (sídlící ve Švédsku)
  • Pomoc vytvářet unikátní řešení pro rezidenční a komerční trh

Požadavky?

  • Min. 2 leté zkušenosti ze SW produktového managementu nebo podobné zkušenosti se SW vývojem
  • Technický background – rozumět, znát principy a fungování: API, VPN, https, SaaS, Open Space
  • Produktově ale i salesově orientovaný (extravertní, otevřený, prezentační dovednosti)
  • Skvělá, komunikativní znalost AJ (min. B2)
  • Zkušenost s Agile metodikami vývoje
  • Schopnost prioritizace, analytické myšlení, out-of-box thinking

Co je klient schopný nabídnout?

  • Vzdělání a školení zaměřené na tuto pozici – např. kurzy pro manažery apod.
  • Zaučení v oblasti fungování businessu a produktového portfolia, adaptační plán
  • Možnost samostatně pracovat na projektech, žádný mikromanagement
  • Dovolená navíc, stravenky, vlastní jídelna, životní/penzijní pojištění, Cafeterie, dětský koutek,…

📍 Kanceláře Praha - Modřany

A mnohé další!

Společnost
SBR Recruiting
Adresa
Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Product Manager, Project Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura