Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Sociální pracovník / Vedoucí sociální služby

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY

pro Domovy se zvláštním režimem v Opolanech a Pátku u Poděbrad

nástup: ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

  • sociální práce s cílovou skupinou a jejich rodinnými příslušníky
  • vede proces přijímání uživatelů do sociálních služby
  • vede proces individuálního plánování
  • poskytuje základní a odborné sociální poradenství
  • vede tým pracovníků v sociálních službách
  • spolupracuje se zdravotním úsekem a ostatními členy týmu
  • podílí se na vytváření podmínek pro kvalitní poskytování služby, vedení a aktualizaci dokumentace, tvorbě standardů, metodik, pracovních pokynů
  • sestavuje plán služeb, plán dovolených, zpracovává výkazy práce
  • podílí na vytváření dobrého jména organizace a její propagaci
  • spolupracuje s dalšími partnery a institucemi

Požadujeme:

  • ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání sociálního směru nebo v oboru speciální pedagogika (splňující odbornost pozice sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách)
  • znalost zákona č.108/2006 Sb. a legislativy související s poskytováním sociálních služeb
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce PC (Word, Excel a další)
  • respekt k hodnotám zřizovatele
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou je:

  • zkušenost práce s cílovou skupinou osob s demencí
  • znalost programu IS Cygnus
  • zkušenost s vedením týmu

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • po jednom odpracovaném roce prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • supervizní a metodickou podporu
  • možnost podílet se na rozvoji střediska
  • další vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zázemí stabilní organizace

Adresa
Opolany
Pátek
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 29 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.