Společnost Webdevel je dynamická společnost, která poskytuje služby v oblasti tvorby webových stránek, eshopů, marketingu atd. Do svého týmu hledáme další posilu na pozici

Obchodní zástupce - web, eshopy, aplikace...

Co vás čeká

Tým telefonistů, kteří Vám domluví obchodní schůzku - iniciativě v navolávání schůzek se samozřejmě ale meze nekladou

Komunikace s klienty z řad malých a středních firem - obchodní schůzky, řešení požadavků

Obchodní administrativa - zpracování nabídek, obchodních smluv

Komunikace s vývojovým oddělením - předání informací od zákazníka

Péče o stávající klienty a mapování nových příležitostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Obchodní zkušenosti min. 2 roky v IT segmentu

Tah na branku

Profesionální vystupování

Výborné komunikační schopnosti

ŘP sk. B - aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

Flexibilní pracovní dobu

Práci v moderním prostředí stabilní společnosti

Motivující finanční ohodnocení - mzda až 40.000,-Kč

Nástup možný dohodou

Společnost
E-commerce & Tech cluster, z.s.
Adresa
Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, IT konzultant, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Webdevel, s.r.o., Kateřina Žídková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.