Do našeho týmu (4 lidi v office, 20 externě) hledáme spolehlivou a výsledkově zaměřenou asistentku, která nám pomůže zvládnout provoz a činnosti spojené s administrací dotačních projektů, jež pro naše klienty realizujeme.

Co vás čeká

Primární potřeba vychází z absence spolehlivé osoby, jež by komunikovala s našimi účetními, připravovala podklady pro školení, vystavovala a odesílala faktury klientům, řešila poštu a evidenci nákladů v našich projektech, dělala support jednateli a obchodní ředitelce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Budete pracovat na Sharepointu - především word a excel by vám neměly být cizí - od filtrování dat přes jednoduché vzorce a formátování až po úpravu smluv a dokumentů. Tyto znalosti budeme ověřovat na pohovoru. Projekty evidujeme v českém systému caflou.cz, stejně tak i faktury. Psaní všemi 10 nevyžadujeme, ale příliš pomalé psaní textu vás na tuto pozici nedostane.

Obsluhujeme více než 200 projektů, proto očekáváme bystrost, inteligenci, hledání souvislostí a dopadů v nich, pečlivost a spolehlivost při plnění úkolů, zdatné komunikační dovednosti při telefonátech s VIP klienty a při argumentaci jednateli na poradách :-)

Výhodou bude, pokud budete umět

Pravopis, obchodní komunikaci po telefonu/mailu, přiznat chybu a nebát se zeptat, základy účetnictví, tvorbu nákladů a DPH.

Co vám můžeme nabídnout

Nástup ihned, firemní notebook a telefon, dovolenou o Vánocích navíc, samostatnost, férovost a různorodou práci pro více firem majitele.

Společnost
Asociace firem s proklientským přístupem, z. s.
Adresa
Kolbenova 616/34, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Asistentka, Office Manager, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Asociace firem s proklientským přístupem, z. s., Petra Guzi
792 301 800