Významný světový výrobce elektromotorů pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.

Supplier development engineer

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • aktivní komunikaci v angličtině, němčina je výhodou
  • po uklidnění situace spojené s covidem ochotu cestovat, řidičský průkaz skupiny B s praxí v řízení

Pracovní náplň:

  • provádění auditů u nových a problémových dodavatelů
  • analýza procesů, ukládání nápravných opatření a jejich následná kontrola
  • operativní problem-solving u dodavatelů
  • monitorování dodavatelské kvality

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu v systému časového konta
  • odborné a jazykové kurzy

Pro další informace prosím volejte 547 124 102, paní Vídeňská

Společnost
JULI Motorenwerk, s.r.o.
Adresa
Modřická 392/65, Moravany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Nákup, Výroba a průmysl, Technik výroby, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel