Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby, prodeje a servisu optických a rentgenových inspekčních strojů pro elektrotechnický průmysl hledá pro pobočku v Ořechu zaměstnankyni/-ce na pozici:

Samostatná/ý účetní na zkrácený úvazek

Pracovní náplň:

  • Komplexní vedení finančního účetnictví společnosti
  • Zpracování daní
  • Zpracování účetních dokladů
  • Podpora při auditech, daňových přiznáních
  • Konzultace s daňovým poradcem
  • Zpracování Intrastatu
  • Příprava reportů pro management

Požadavky:

  • Zkušenost s komplexním účetnictvím
  • Plynulá znalost AJ
  • Znalost NJ výhodou
  • Schopnost samostatné práce, rozhodování, nastavení procesů
  • Znalost mezinárodních i českých účetních standardů
  • Flexibilní pracovní doba (dle účetních cyklů), min. 20h/týdně.

Nabízíme:

  • Prostředí dynamické mezinárodní společnosti s mladým týmem
  • Pracovní smlouva se zkráceným úvazkem na dobu neurčitou
  • Telefon, notebook i pro soukromé použití
  • Roční bonus dle výsledků firmy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Po zaučení možnost občasné práce z domova

Společnost
Saki Europe, organizační složka
Adresa
Severní 334, Ořech
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Saki Europe, organizační složka, Jaroslav Neuhauser
Severní 334 334, 25225 Ořech, Česká republika
+420 311 363 736