ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

WOLF THEISS, mezinárodní advokátní kancelář s pobočkami ve 13 hlavních městech regionu střední a jihovýchodní Evropy, hledá posily do svého týmu v Praze na pozici

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KONCIPIENTKA

Vaší hlavní zodpovědností bude každodenní práce na top případech ze všech oblastí obchodního práva, komunikace s klienty a udržování dobrých vztahů s nimi. Týmová spolupráce s lídry na trhu, experty ve svém oboru a podpora zkušenějších kolegů bude přirozenou součástí Vašeho běžného dne.

Jste správným kandidátem, pokud jste spolehliví, pečliví, máte chuť do práce a odvahu dělat důležitá rozhodnutí. Chybět Vám nesmí kreativita, energie, ale ani analytické a kritické myšlení. Skvělá čeština a angličtina stejně jako schopnost odvádět práci na výbornou, i když je na ni málo času, je pro Vás samozřejmostí.

Výměnou za Vaše výjimečné vlastnosti Vám můžeme zaručit, že ať už se zajímáte o jakoukoli oblast komerčního práva, můžete se spolehnout na přísun klientů od malých firem po velké nadnárodní korporace nebo státní instituce. Od prvního dne v kanceláři s Vámi budeme sdílet naše know-how a investujeme do Vašeho osobního i kariérního růstu skrze zapojení do bohaté škály tréninkových a vzdělávacích programů. Kromě toho se naučíte rozumět právnímu kontextu každého případu i potřebám klientů a stanete se ceněným odborníkem na obchodní právo. O právních otázkách se naučíte přemýšlet prakticky.

Také Vás určitě potěší stabilní práce na plný úvazek, po dobu koncipientury každých 6 měsíců zvyšování mzdy, vzdělávací program Scool of excellence ve Vídni, stravenky nebo příspěvek na penzijní pojištění, sick days, 25 dní dovolené, plně hrazený příspěvek na sport, rodilý editor/AJ na pracovišti, pravidelné teambuildingové akce & každý den připravené čerstvé ovoce.

Máte pocit, že jste ti praví? Pošlete nám svůj životopis v češtině a angličtině a my se Vám ozveme.

Proč se k nám přidat?

Seznamte se s kulturou naší společnosti, ve které si vážíme především diverzity.

Valerie Novotná

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka

Pobřežní 394/12, 186 00 Praha 8 – Karlín


Informace o pozici

Společnost
WOLF THEISS
Adresa
Pobřežní 394/12, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka, Valérie Novotná
00420234765233