Golden Support je společnost zabývající se vývojem leteckých informačních systémů. Více o společnosti se dozvíte na: www.goldensupport.eu

.net Developer

Co vás čeká

Do našeho mladého týmu hledáme .NET prográmatora, budete pracovat na projektech v leteckém průmyslu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Dobrá znalost C#/.NET a principů OOP vývoje

· Znalost vývoje uživatelského rozhraní ve WPF

· Zkušenost s MSSQL

· Znalost RestAPI

Výhodou

· Znalost multi-threading

· Entity framework Core a Entity framework

· Swagger

Co vám můžeme nabídnout

Můžeme zaručit, že vaše práce u nás rozhodně nebude stereotypní a bude vás bavit. Budete pracovat v leteckém odvětví s možností cestovat a poznávat svět. Naše společnost je jedna z předních v oboru a neustále roste.

Společnost
Golden Support s.r.o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.