PRAŽSKÁ STROJÍRNA A.S. – NEJVÝZNAMNĚJŠÍ VÝROBCE A EXPORTÉR TRAMVAJOVÝCH VÝHYBEK EXPANDUJÍCÍ NA SVĚTOVÝCH TRZÍCH ROZŠIŘUJE SVŮJ TÝM O POZICI:

MANIPULANT s VZV

Požadavky:

- platný průkaz VZV (sk. I., II., W1)
- průkaz jeřábníka a vazače výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- pracovitost, pečlivost, loajalita

Náplň práce:

- manipulace s materiálem (nakládka a vykládka)
- převoz materiálu ze skladu na jednotlivá pracoviště

Nabízíme:

- Zázemí ryze Českého zaměstnavatele
- čerpání firemních benefitů (příspěvek na stravování, dopravu, penzijní připojištění, sport a kulturu, týden dovolené navíc...)
- platové ohodnocení odpovídající dle praxe, znalostí a výsledků
- práce na HPP
- nástup ihned nebo dle dohody

Společnost
Pražská strojírna a. s.
Adresa
Praha – Vinoř
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel