Do stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici BACK OFFICE ASSISTANT pro Obchodní oddělení.

Náplň práce:

- Každodenní komunikace s klienty

- Komunikace s obchodními partnery v rámci EU (v anglickém jazyce)

- Vyhledávání potenciálních velkoobchodních partnerů v rámci EU.

- Komunikace s dodavateli

- Zpracování a vedení agendy Veřejných zakázek

- Komunikace se zákazníky

- Reporty pro vedení společnosti

Nabízíme:

- Práci na plný úvazek

- Výborné finanční ohodnocení vč. bonusů

- Klíčovou pozici v našem týmu

- Zaučení a zaškolení

- Zázemí stabilní společnosti

- Práci v příjemném kolektivu

- Sleva pro zaměstnance na skladové zboží

- Občerstvení na pracovišti

- Spolujízda je samozřejmostí

Požadujeme:

- Zkušenosti s obchodní činností

- Uvítáme znalost prostředí Veřejných zakázek

- Výbornou znalost práce na PC (excel, word)

- Zkušenost s účetním programem FlexiBee velmi vítána

- Spolehlivost, flexibilitu a především ochotu

- Samostatnost při určení priorit a organizaci práce

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Životopis zasílejte včetně fotografie

Místo výkonu práce – Chotíkov u Plzně

Společnost
life & furniture s.r.o.
Adresa
Chotíkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Office Manager, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

life & furniture s.r.o., Petr Mudra