Náplň práce:

• odpovědnost za správnost vedení účetnictví společnosti

• odpovědnost za měsíční a roční uzávěrku společnosti

• příprava podkladů pro DPH, DPPO, silniční daně....

• spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ, ČSÚ

• sestavení roční účetní závěrky

Požadujeme:

• SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru

• výborná znalost daňové legislativy

• praxe na obdobné pozici nutností

• praxe z výrobní společnosti

• praxe v automotive výhodou

• znalost práce na PC (MS Office, SAP)

• znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme:

• zázemí stabilní rozvíjející se firmy

• motivační mzdové ohodnocení

• zaměstnanecké benefity

• perspektiva dlouhodobé spolupráce

• příjemné pracovní prostředí

• 5 týdnů dovolené

• stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Společnost
Exec-Search
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auditor, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search