Account Manager 35 000 - 70 000 Kč

Kdo jsme:

Naší oblastí je finanční sektor. Jsme zaběhlá, stabilní společnost se silným zázemím a hledáme talentované lidi, kteří se chtějí vypracovat, posunout se ve své kariéře dopředu a mít pravidelný, nadstandardní příjem.
Nastoupit je možné ihned.
Sídlíme na Praze 3.

Vlastnosti, které od tebe očekáváme:

  • Rozený obchodník
  • Komunikativní a bystrý
  • Chuť pracovat a rozvíjet svůj potenciál
  • Psychicky odolná osobnost
  • K pracovním záležitostem přistupuješ disciplinovaně
  • Bezúhonnost
  • Vzdělání a předchozí zkušenosti ve finančním oboru uvítáme, ale nejsou podmínkou

Co nabízíme:

  • Nástupní, fixní plat 25 000 Kč
  • Fixní plat po zapracování 35 000 Kč
  • Nadstandardní provize, které porostou s tvými zkušenostmi a s tvojí šikovností
  • Průměrný plat po půl roce je u nás 70 000 Kč, můžeš si ale vydělat i mnohem víc
  • Dostaneš finanční bonusy, které vyplácíme každý pátek v hotovosti
  • Budeš mít stabilní pracovní zázemí
  • Dostaneš mobil i pro soukromé účely
  • Občerstvení na pracovišti
  • Free zóna s kulečníkem, TV, PS4 a s výhledem na Prahu
  • Každý pátek tě čeká zkrácená pracovní doba
  • Vše tě naučíme

Jaká bude tvoje pracovní náplň:

My za tebe budeme sledovat aktuální situaci na trzích a budeme tě o ní informovat. Ty budeš informace o lukrativních příležitostech na burze předávat klientům - buď telefonicky nebo osobně. Čím víc klientů zaujmeš, tím vyšší bude každý měsíc tvoje výplata.

Zaujalo tě to? Pošli nám svůj strukturovaný životopis, těšíme se na tebe!

Společnost
Smartam s.r.o.
Adresa
Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Makléř, Marketingová komunikace, Prodejce po telefonu/Telesales, Firemní bankéř/Relationship Manager, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Smartam s.r.o., Bc. Lucie Hofmannová
770 124 743