Hledáme nové kolegy do slunného Portugalska!

Čeká na vás mezinárodní tým GoogleAds v Lisabonu. Naplánujte si spolu s námi své další dobrodružství.

Co vás čeká:

  • Budete německy mluvící podpora pro marketingové a mediální společnosti
  • Spolupráce s GoogleAds týmem
  • Rozšíření zákaznického portfolia
  • Péče o stálé zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Němčina na úrovni C1/C2, plynulá angličtina
  • Relevantní pracovní zkušenosti v sales/marketing odvětví
  • Vynikající počítačové dovednosti
  • Ideálně bakalářské vzdělání

Nabízíme vám:

  • Školení, výkonostní bonusy, kariérní růst
  • Bonus 1 000 EUR na začátku školení a 1 000 EUR bonus po skončení dvouměsíční fáze školení
  • Bonus až 500 EUR měsíčně
  • Úhrada letových nákladů + hrazená letenka domů
  • Vzdělávací programy
  • Soukromé zdravotní pojištění
  • Relokační balíček (volitelné firemní ubytování, jazykové kurzy, sportovní aktivity atd.)

Pokud si myslíte, že jste tím koho hledáme, dejte nám vědět a domluvíme se na pohovoru či online meetingu, kde si řekneme více.

Společnost
Talentinno s.r.o.
Adresa
Portugalsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Talentinno s.r.o., Tereza Kropáčková
+420 771 207 171
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.