Posláním společnosti elem6 s.r.o je přinášet na trh vysoce kvalitní a aktuální spotřební elektroniku za dostupnou cenu. Naším cílem je spokojený zákazník. Toho dosahujeme dlouhodobým a pečlivým testováním každého výrobku před jeho uvedením na trh, poskytováním co nejlepších možných nákupních zkušeností a podporou zákazníka po celou dobu životnosti produktu. Neustále expandujeme, a proto hledáme samostatného a výkonného člověka na pozici:

Marketing Manager

Jsme mladá rostoucí společnost, která se zaměřuje na vývoj spotřební elektroniky. Hledáme marketing managera, kterého baví online marketing a sociální média.

Co bude tvou náplní práce

  • Budeš připravovat a zajišťovat exekuci online komunikačních kampaní pro uvádění nových výrobků na trh
  • Budeš sledovat a vyhodnocovat efektivitu vynaložených marketingových prostředků
  • Budeš zajišťovat, aby komunikace našich značek byla v souladu s jejich propozicemi
  • Povedeš marketingový tým
  • Budeš úzce spolupracovat s ostatními odděleními, hlavně oddělením vývoje produktů a obchodním oddělením
  • Budeš spolupracovat s externími partnery

Jak si tě představujeme:

  • Máš prokazatelné zkušenosti a znalosti v oblasti online komunikace
  • Sleduješ současné trendy v online marketingu
  • Máš znalosti v oblasti sociálních médií, PR a trade marketingu
  • Zvládáš pracovat na více věcech najednou
  • Máš týmové nastavení
  • Máš dobrou znalost angličtiny
  • Máš kladný vztah k elektronice

Na co se můžeš těšit:

  • Na pohodovou a neformální firemní kulturu
  • Na rozmanitou náplň práce v týmu mladých lidí
  • Na příjemné pracovní prostředí

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
U nákladového nádraží 3146/6, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Trade Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

acantha, s.r.o., Eva Brozmanová
702 229 067