Autocentrum DAVO CAR, s.r.o.
Dynamicky rostoucí autobazar, měnící se v komplexní centrum auto služeb.
Autocentrum DAVO CAR je 3. největším prodejcem ojetých vozů v rámci České republiky s obchodovanými více než 6 000 vozy za rok.
Staňte se součástí skvělého pracovního týmu!
Rádi přivítáme v našich řadách každého, kdo má chuť na sobě pracovat.
Klademe důraz na dobrý kolektiv, který je nedílným základem úspěchu naší společné
práce.

Obsluha čerpací stanice

Autocentrum DAVO CAR hledá do svého týmu posilu na poziciObsluha čerpací stanice

Co Vás čeká?

  • Obsluha zákazníků na čerpací stanici
  • Obsluha pokladny
  • Doplňování a přejímka zboží
  • Klidné a stabilní zaměstnání

Co požadujeme?

  • Příjemné vystupování
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • Dlouhý/krátký týden (15 volných dnů v měsíci!)
  • Firemní benefity
  • Školení
  • Přátelský kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Plat 20.000 - 25.000 kč

Společnost
DAVO CAR, s.r.o.
Adresa
Olbramovice – Olbramovice Ves
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel