Pracovní pozice: Vedoucí těžké mechanizace - dispečer

REKOP s.r.o., je středně velkou firmou s velkými ambicemi v oboru dopravních a pozemních staveb se specializací na výstavbu železnice.

Máte ambice řídit tým strojníků a řidičů? Máte zkušenosti s provozováním těžké mechanizace a dopravy?
Vyznáte se ve stavebních strojích ? Pak jste to právě Vy, koho hledáme pro posílení vedení naší firmy.

Vaším úkolem bude:

- vedení a řízení týmu řidičů a strojníků
- objednávání, řízení a koordinace výrobních kapacit naší i externí techniky
- přepravy techniky a koordinace mezi jednotlivými zakázkami
- plánování, objednávání a zajištění servisu svěřené techniky
- zajištění dodržení zákonných norem, BOZP, pravidelných servisů
při provozování těžké mechanizace a dopravy nad 3,5 To
- kontrola efektivního používání techniky ze strany řidičů a strojníků
- příprava podkladů pro nákup nové mechanizace

Co od Vás očekáváme:

- pozitivní a proaktivní přístup
- SOU/ SŠ vzdělání technického směru
- praxi v oboru dopravy a mechanizace min. 5 let
- komunikativnost, systematičnost, samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost za výsledek
- zkušenosti s vedením týmu spolupracovníků

- uživatelskou znalost práce na PC,
- ŘP skup. B

Finanční ohodnocení:

- roční mzda v rozmezí 420.000,- Kč – 540.000,- Kč

Co nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- bonusy v návaznosti na výsledky firmy a střediska
- podílení se na řízení společnosti
- finanční podporu v rámci odborného vzdělávání
- firemní vůz i pro soukromé účely bez omezení km
- 5 týdnů dovolené

Výhodou:

praxe na bagrech a nákladních autech nad 3,5 To
(ŘP skup.C, strojní průkaz)
znalost drážní dopravy
ruský jazyk

Společnost
REKOP s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1895/1, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a reality, Dispečer, Obsluha stavebních strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

REKOP s.r.o., Miroslav Krejsa
731 536 162