Společnost Alcometal s.r.o. je dodavatelem širokého sortimentu neželezných kovů jako jsou hliník, měď, mosaz a bronz, spojeného s nabídkou kompletního servisu a služeb od prodeje, až CNC zpracování a 3D měření. Našim cílem je komplexní rozvoj společnosti, kontinuální zlepšování ve vztazích s dodavateli a zákazníky a hledání nových příležitostí na trhu.

Obchodní zástupce

Náplň práce:

  • Vytvářet obchodní strategii pro svěřený region
  • Nastavovat obchodní cíle a kontrolovat jejich naplňování
  • Aktivně vyhledávat nové zákazníky v přiděleném regionu
  • Rozvíjet dobré vztahy se zákazníky v rámci svěřeného regionu, pozitivně a účinně řešit jakékoli požadavky/stížnosti
  • Pravidelně, dle plánu, navštěvovat zákazníky a aktivně se podílet na řízení obchodní spolupráce
  • Zajišťovat, aby veškeré platby byly obdrženy podle platebních podmínek u svěřených zákazníků
  • Provádět průzkum finanční situace zákazníků a plánovat jejich rozvoj
  • Provádět roční hodnocení spolupráce se zákazníky v regionu (vypracovávat a archivovat zápisy z těchto jednání)
  • Neustále prezentovat sebe i společnost vysoce profesionálním způsobem
  • Analyzovat vývoj trhu, trendy a prodejní výsledky a vytvářet strategii dalšího rozvoje
  • Přispívat k efektivnímu snižování nákladů firmy

Požadujeme:

  • Zkušenosti a znalosti v obchodní činnosti (ideálně v průmyslovém odvětví)
  • Schopnost samostatné i týmové práce, ochotu učit se novým věcem
  • Profesionální vystupování, organizační a komunikativní schopnosti
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat
  • Uživatelská znalost PC
  • Jazykové znalosti výhodou

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení na základě obchodních výsledků
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní akce
  • Přátelský a aktivní kolektiv

Společnost
Alcometal s.r.o.
Adresa
Pražská třída 880/11a, Hradec Králové – Kukleny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alcometal s.r.o., Ing. Jan Jukl