Asteelflash Plzeň s.r.o. patří mezi přední světové výrobce elektronických sestav. Jsme součástí skupiny Asteelflash, která ve svých 18 závodech po celém světě zaměstnává přes 6500 zaměstnanců.
Poskytujeme špičkové inženýrské a výrobní služby všem průmyslovým odvětvím.
V našem závodě v Plzni se zabýváme montáží a návrhy desek plošných spojů a jejich prototypováním.

PRACOVNÍK/ICE SKLADU

Pracovník/ice skladu - vychystávání materiálu

Náplň práce:

  • vychystávání zakázek do výroby (materiál je drobný, lehký)
  • obsluha laserového popisovače desek s plošnými spoji
  • zaskladňování materiálu
  • podílení se na skladových inventurách
  • práce na PC a se čtečkou čárových kódů
  • výjimečně práce s VZV
  • denní komunikace a spolupráce s oddělením výroby
  • kombinovaná práce ve stoje a v sedě
  • práce je svým charakterem vhodnější pro ženy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené výučním listem
  • znalost základní obsluhy práce na PC
  • spolehlivost a pečlivost
  • dobrý zrak
  • flexibilitu
  • odolnost vůči stresu
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Výhodou:

  • praxe ve skladu
  • oprávnění na obsluhu VZV
  • znalost ERP systému
  • pasivní znalost AJ / NJ

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v nadnárodní společnosti
  • rozvoj, stabilitu a jistotu
  • práci v menším kolektivu
  • práci ve třísměnném provozu
  • přítomnostní bonus
  • výkonnostní bonus
  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • stravenky
  • možnost příspěvku na dojíždění (<14 km)
  • odměna za doporučení zaměstnance
  • zaměstnanecké dny
  • firemní akce (vánoční večírek, sportovní akce)

Společnost
Asteelflash Plzeň s.r.o.
Adresa
Podnikatelská 1227/24, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.