Nepřehlédněte příležitost!

VÝZNAMNÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST SE SÍDLEM V BRNĚ
se zajištěným výrobním programem v oblasti pozemního stavitelství
přijme pro své stavby
v BRNĚ a OKOLÍ

STAVBYVEDOUCÍ

Požadujeme:

VŠ pozemní stavitelství / 5 roky praxe
ÚSO pozemní stavitelství / 10 let praxe
Znalost práce na PC
Časová flexibilita
ŘP „B“

Náplň práce:

koordinace a řízení prací na stavbě
kontrola kvality a termínů
komunikace s investorem a subdodavateli
a jiné činnosti spojené s realizací projektu

Nabízíme:
- stabilitu zavedené stavební společnosti
- přátelské prostředí
- zaměstnanecké benefity
- motivující finanční ohodnocení, prémie
- možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- rozšířená možnost v oblasti vzdělávání

Jiné sdělení:
V případě zájmu nám prosím zašlete Váš CV na uvedenou e-mailovou adresu

Odpovědí na tento inzerát formou zaslání Vašeho životopisu včetně praxe a případných dalších osobních materiálů do společnosti VAŠSTAV, s. r. o., dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těším se na případnou konzultaci s Vámi.

KONTAKTNÍ OSOBA PÍ ADAMCOVÁ TEL: 606 694 524
www.vasstav.cz

Společnost
VAŠSTAV, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.