Mubea - celosvětově významný partner výrobců automobilů. Patříme mezi největší výrobce autokomponent se specifickým know-how zaměřeným na snižování hmotnosti. Jsme pyšní na to, že i díky nám můžete jezdit levněji, pohodlněji a především bezpečněji.

Jsme součástí německé globální společnosti v rodinném vlastnictví se stoletou tradicí. Celosvětově vlastníme téměř 30 výrobních závodů a zaměstnáváme více než 15 000 zaměstnanců.

Mubea v Prostějově patří mezi největší a nejvýznačnější zaměstnavatele v regionu. Zaměstnáváme zde více než 1500 pracovníků, kterým poskytujeme stabilní povolání ve vysoce automatizovaném výrobním prostředí s perspektivou kariérního růstu a globálního uplatnění ve skupině.

Supplier Quality Engineer

Náplň práce:

*vedení procesu schvalování dodavatelů (např. Audity podle VDA 6.3 P1 a podle požadavků na udržitelnost pro dodavatele)

*zajišťovat věrohodnost informací během procesu výběru dodavatelů

*sledování APQP dodavatele až do SOP

*ověřování dodavatelských procesů (procesní audity podle VDA 6.3 P2-P7, technické revize, rekvalifikace, ověření kapacity), příp. produktů (audity produktů)

*spravovat projekty rozvoje dodavatelů (z různých vstupů: audity, monitorování výkonu dodavatele, eskalace, zvyšování schopností dodavatelů)přímých i nepřímých materiálů a služeb

*technická poradenská podpora pro nákupčí

*sledování výkonnosti dodavatelů

Co požadujeme:

*technickou kvalifikaci (SŠ) včetně znalostí o procesech řízení a výrobních procesech

*znalost automotive prostředí a standardů, certifikace auditora VDA 6.3 a IATF 16949 výhodou

*ochotu cestovat a jednat v mezinárodním prostředí

*analytické myšlení, samostatnost a práci se zaměřením na výsledek ve shodě s nadřízeným, flexibilitu

*komunikační a přesvědčovací dovednosti

*angličtinu (či němčinu) plynně (B2)

*uživatelskou znalost MS-Office, SAP výhodou

*řidičský průkaz sk.B

Co vám můžeme nabídnout:

*13. mzda ve formě půlročních bonusů

*stabilní, dlouhodobé zaměstnání

*kariérový rozvoj s možností celosvětového uplatnění

*flexibilní pracovní dobu

*příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování)

*příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.)

*sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly)

*firemní slevové akce

*odměny k pracovním jubileím

*dárky při významných životních událostech

*odměna za doporučení zaměstnance

Společnost
MUBEA - HZP s.r.o.
Adresa
Dolní 3137/100, Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Nákupčí, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MUBEA - HZP s.r.o., Jana Lisztwanová
+420 703 180 895
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.