Přední výrobce energetických a telekomunikačních kabelů hledá vhodné kandidáty na pozici:

TECHNOLOG VÝVOJE

Náplň práce:

  • Spolupráce na vývoji nových a úpravě stávajících výrobků
  • Řešení vývojových projektů a vypracování technické dokumentace
  • Optimalizace a vývoj používaných materiálů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • Spoluúčast u technického jednání se zákazníky či dodavateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobrá znalost práce s PC
  • Aktivního přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavý mix pracovních činností „od stolu“ a „na nohou“
  • Řadu firemních benefitů

Doplňující informace:

Pracoviště: Praha 10 Hostivař

Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný životopis!

K životopisu prosím přiložte následující text:

Souhlasím, aby společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., zpracovávala
a archivovala v souladu s platnou legislativou mnou poskytnuté osobní údaje pro účely tohoto, případně jiného výběrového řízení. Tento souhlas je možno kdykoliv odvolat písemnou formou.

Společnost
PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
Adresa
Ke Kablu 278, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Technolog v energetice, Technolog ve strojírenství, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.