Jsme zahraniční společnost VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. se sídlem v Třinci, patříme k celosvětové síti výrobních závodů nadnárodní společnosti VESUVIUS PLC vyrábějících žáruvzdornou keramiku. Pro posílení našeho pracovního týmu hledáme odborníka na pozici:

HSE EMEA Auditor

Pracovní náplň:
· Zodpovědnost za kompletní provádění HSE auditů ve svěřené oblasti

· Identifikace a reportování rizik podpůrným oddělením businessu za účelem jejich eliminace

· Revize interních HSE směrnic a doporučení k jejich větší efektivitě fungování

· Poradenství kolegům ohledně správy a inovací firemních HSE standardů

· Příprava reportů a nálezů z auditu pro TOP management společnosti Vesuvius

· Spolupracuje s ostatními kolegy z oddělení HSE auditu

· Komunikace s operations manažery, výrobními řediteli a HSE Specialisty výrobních závodů a konzultace výsledků a nejlepších možných řešení k eliminaci rizik

· Dodržování stanovených KPI

· Aktivní spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Požadujeme:

· SŠ/ VŠ vzdělání (preferujeme HSE oblast)

· Min. 4 roky praxe v oblasti HSE

· Plynulá znalost anglického jazyka – komunikace na denní bázi v písemné i mluvené formě

· Velmi dobrá znalost práce s PC (především MS Office)

· Ochotu cestovat (mezinárodní cesty 70% pracovního fondu)

· Komunikační a prezentační dovednosti na velmi vysoké úrovni

· Schopnost jednat a argumentovat TOP managementu

· Znalost HSE norem pro výrobní firmy

· Systematicky pracující osobnost

· Týmového ducha i schopnost samostané práce

· Bydliště kandidáta v blízkosti mezinárodního letiště vzhledem k častému cestování VÝHODOU

Nabízíme:

· Zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti

· Samostatnou a zodpovědnou pozici

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Zajímavé mzdové ohodnocení a široká škála benefitů

· Podílení se na klíčových rozhodnutí v oblasti HSE

· Služební automobil i k soukromému užití

· Možnost nástupu ihned, smlouvu na dobu neurčitou

· Místo výkonu práce: ČR

Společnost
VESUVIUS
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Strojírenství, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel