Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje vozíčkáře po poranění míchy z celé ČR, více na www.czepa.cz

Sociální pracovník, odborník na registraci sociální služby

Česká asociace paraplegiků – CZEPA, nezisková organizace, která pomáhá vozíčkářům s poraněním míchy, hledá posilu na pozici

Sociálního pracovníka nebo odborníka na registraci sociální služby pro projekt Peer mentoring

Pro projekt Peer mentoring – aktivizační program pro vozíčkáře a jejich pečující hledáme sociálního pracovníka, nebo zkušeného odborníka, který má znalosti a zkušenosti s registrací sociální služby. Více informací k projektu Peer mentoring naleznete na stránkách : https://czepa.cz/peermentoring/

Náplň práce:

- proces registrace sociální služby - sociální rehabilitace

- vypracování metodiky a standardů souvisejících s registrací sociální služby

- školení peer mentorů v sociální problematice (online formou, osobním setkáním)

- spolupráce na organizaci vzdělávání peer mentorů

- spolupráce s multidisciplinárním týmem CZEPA

Požadujeme:

- znalosti a praktické zkušenosti s registrací sociální služby jsou podmínkou

- schopnost umět vypracovat metodiky a standardy potřebné k registraci sociální služby jsou podmínkou

- vzdělání sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

- vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání

- samostatnost

- koncepční myšlení

Výhodou je:

- orientace ve spinální problematice

- ekonomické myšlení

Nabízíme:

- zkrácený pracovní úvazek (cca 0,5) na pracovní smlouvu

- časově omezen od března – říjen 2021

- časově flexibilní práci s možností práce z domova

- pestrou a smysluplnou práci

- zázemí zavedené neziskové organizace

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost další spolupráce s organizací, popř. prodloužení pracovní smlouvy

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte do 5.2.2021

Společnost
Česká asociace paraplegiků - CZEPA
Adresa
Dygrýnova 816/8, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, Michaela Matěková
771 156 966
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.