Programátor PLC a Robotizace - Táborsko

Walbo Automation s.r.o. je ryze česká společnost, která má kanceláře vývoje a prototypovou dílnu v Želči u Tábora. Zde se náš tým specializuje na vývoj a realizaci technicky náročných projektů automatizace a speciálních strojů pro průmyslové aplikace.

Pro rozšíření stávajícího týmu hledáme zkušeného programátora, který bude společně s naším vývojovým týmem realizovat projekty speciálních výrobních strojů, automatizovaných výrobních linek a robotizace.

Co vás čeká?

Pro naší sesterskou výrobní společnost orientovanou na železniční průmysl i pro externí zákazníky navrhujeme a realizujeme zařízení pro efektivní výrobu. Budete tak u řešení velkých i malých projektů od ideového návrhu až po samotnou realizaci. Navrhujeme a realizujeme materiálové toky, automatizaci a robotizaci i speciální stroje.

Jsme malá společnost a tak nejsme svázáni striktními pravidly a nabízíme možnost seberealizace a samostatnosti i v těch nejodvážnějších projektech.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Hledáme programátora, který má alespoň základní zkušenosti s programováním PLC a HMI a ideálně i robotizace.

Ideální uchazeč má:

· Zkušenosti s programováním PLC

· Zkušenosti s komunikací minimálně profibus a profinet

· Zkušenosti s programováním robotů ideálně Fanuc (případně doučíme)

· Schopnost orientovat se v elektroschématech

· Ochotu cestovat

· Schopnost pracovat samostatně a kreativně

· Týmového ducha

· Vzdělání VŠ nebo SŠ elektro nebo strojní

· Technické uvažování

Benefity

· Rozmanitá práce na technicky zajímavých a vyspělých projektech

· Příjemný kolektiv mladých a zapálených profesionálů

· Plovoucí pracovní doba

· 5 týdnů dovolené

· 2 dny v měsíci možnost práce na Home office (pro práci dostanete výkonný notebook)

· Mobilní telefon

· Příspěvek na stravování (Stravování možné v místní kvalitní restauraci za rozumnou cenu)

· Káva na pracovišti zdarma

· Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem uchazeče

Pracoviště: Želeč u Tábora

Společnost
WALBO ENGINEERING s.r.o.
Adresa
Želeč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Programátor, Konstruktér, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, Java vývojář, Python vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WALBO AUTOMATION s.r.o., František Pivec
+420 724 059 200
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.