Vzdělávací a poradenská společnost POSITIVE hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: Projektový koordinátor.

Jsme vzdělávací a poradenská společnost POSITIVE, působíme v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců se specializací na soft skills již 25 let. Připravujeme jak programy na míru od prvoliniového personálu po top management, tak programy otevřené, inspirativní akce a pravidelné konference. Pracovali jsme pro více než 350 firem od mezinárodních renomovaných po malé české. Vždy je naším cílem odvést profesionální a kvalitní práci a posunout naše klienty o krůček dál.

Projektový koordinátor pro vzdělávání

Náplň práce:

  • Zajištění realizace kurzů (kompletní administrace a koordinace vzdělávacích projektů, tisk materiálů, jejich distribuce atd.)
  • Zajištění organizační stránky realizace vzdělávacích akcí
  • Komunikace se všemi účastníky projektů (zákazníci, interní tým, externí lektoři/konzultanti)
  • Aktivní administrativní podpora obchodu (rozesílání mailingu, práce na přípravě nabídek atd.)
  • Podpora marketingových aktivit a spolupráce na přípravě firemních eventů
  • Technická podpora při realizaci online programů

Očekáváme:

  • Minimálně SŠ/VOŠ vzdělání
  • Praxe min. 2 roky na obdobné pozici, zkušenost z podobné pozice ve vzdělávací společnosti vítána
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Prozákaznický přístup
  • Kultivované reprezentativní vystupování v osobním, telefonickém i psaném projevu
  • Smysl pro detail a zodpovědnost - pečlivost
  • Výbornou znalost Microsoft Office
  • Znalost online aplikací Microsoft Teams, ZOOM, ad. vítána
  • Smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

  • Rozmanitou a odpovědnou práci
  • Možnost sebeuplatnění a sebevzdělávání
  • Přátelský tým spolupracovníků
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práce pro atraktivní klientelu
  • Flexibilitu v práci, po zaučení možný částečný home office

Nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s fotografií v českém jazyce. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat za účelem krátkého osobního setkání.

Společnost
POSITIVE s.r.o.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Specialista pro rozvoj a vzdělávání
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel