Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na IT, nebo s technickým zaměřením
  • Obecné znalosti o postupech v oblasti IT a bezpečnosti
  • Síťová problematika a základní protokoly TCP/IP
  • SW/HW – schopnost diagnostiky závady PC
  • Klientské systémy Windows a MS Office
  • Základní znalost programování
  • Základní znalost databázových systémů
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Zodpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování
  • Logické a technické myšlení

Pracovní náplň:

  • Zabezpečovat hladkou a efektivní komunikaci napříč jednotlivými týmy.
  • Spolupracovat na vývoji informačního systému
  • Podpora pro koncové uživatele vnitropodnikových systémů.
  • Příprava a koordinace pracovních schůzek
  • Podpora IT managementu

Nabízíme :

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Výuku jazyků na pracovišti
  • Karta Multisport

Společnost
Fotbalová asociace České republiky
Adresa
Atletická 2474/8, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 38 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW, Operátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel