VGD je jedna z největších tuzemských společností ve sféře auditu, daní, účetnictví a podnikového poradenství, která na českém trhu působí více než 20 let. Více o nás najdete na cz.vgd.eu

Člen daňového teamu

Pracovní náplň

  • řešení daňové problematiky klientů zejména v oblasti zpracování daňových přiznání k dani z příjmu právnických osob, silniční dani, dani z nemovitostí,
  • řešení problémů souvisejících s DPH (poradenství, DPH přiznání, registrace, intrastat a další)
  • jednání s institucemi státní správy (zejména komunikace s finančními úřady)
  • tvorba stanovisek k daňové problematice
  • spolupráce s ostatními poradci naší skupiny na společných zakázkách

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxe na pozici daňového poradce (pro oblast DPH a DPPO) min. 5 let
  • dobrá orientace v daňové a účetní legislativě
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem na vysoké úrovni

Nabízíme

  • práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti s možností klouzavé pracovní doby
  • profesní vzdělávání (pořádáme školení, jazykové kurzy)
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity pro zaměstnance (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní připojištění, nápoje na pracovišti, apod.),

Společnost
VGD, s.r.o.
Adresa
Bělehradská 314/18, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.