KPŽ Automotive je výrobní společnost, zabývající se výrobou plastových dílců pro světlomety, najdete u nás zejména technologie vstřikování plastů a pokovení. Naše společnost se neustále rozvíjí a modernizuje a proto hledáme nové kolegy.

Konstruktér forem

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici konstruktéra forem.

Co budete dělat:

  • Vývoj a konstrukce forem v 3D programu SolidWorks (CAD).
  • Tvorba programů pro technologii obrábění v programu SolidWorks (CAM).
  • Spolupráce s nástrojárnou na procesu optimalizace konstrukce forem.
  • Spolupráce s projektovým oddělením na technických řešení pro zákazníky.

Co požadujeme:

  • SŠ/ VŠ technického směru.
  • Praxe v konstrukci forem vítána (není podmínkou).
  • Alespoň pasivní znalost AJ.
  • Ochota dále se vzdělávat a učit se novým věcem.
  • Samostatnost, pečlivost.

Co našim zaměstnancům nabízíme:

  • 13.mzda
  • Náborový příspěvek 5000 Kč.
  • Příspěvek na dopravu až 1500 Kč /měsíc.
  • Příspěvek na zdraví 500 Kč /měsíc.
  • Odměnu za doporučení zaměstnance 3000 Kč.
  • Příplatek za práci ve směnném režimu až 1000 Kč.
  • Obědy za zvýhodněnou cenu 33 Kč.
  • 25 dní dovolené.
  • Další benefity (volné vstupenky na bazén, firemní akce, pohodlný firemní oděv a obuv atd).

Společnost
KPŽ Automotive a.s.
Adresa
Tyršova 707, Žirovnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KPŽ Automotive a.s., Kamila Strachotová
725 963 498