Zdravíme naše možné kolegy,

jsme mladá česká firma, která provozuje síť restaurací a centrálních kuchyní s vlastním rozvozem.

Za několik let existence zastáváme stabilní pozici na trhu hledáme do naší provozovny v Brně kolegu na pozici Dispečer. Na této pozici budete primárně koordinovat expedici objednávek a řídit každodenní provoz celé pobočky.

Náplň práce:

  • Vedení týmu řidičů a vytváření tras
  • Zodpovědnost za chod provozu
  • Kasa, denní tržba
  • Objednávání zboží
  • Kontrola předávacích protokolů
  • Komunikace se zákazníky
  • Provozní checklisty
  • kompletace objednávek a jejich výdej

Co požadujeme:

  • Organizační schopnosti
  • Spolehlivost a důslednost
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Iniciativa a samostatnost

Co nabízíme:

  • Pracovní doba krátký/dlouhý
  • Osobní ohodnocení, bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Plat 30 000–37 000 Kč

V případě vašeho zájmu se budeme těšit na osobní setkání.

Společnost
Central Food Service, s.r.o.
Adresa
Dukelská třída 472/78, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 30 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vedoucí/manažer restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Central Food Service s.r.o., Hana Pencová
+420 774 844 440