INTERIORS manufacture&design a.s.
Kasejovice 337
CZ-335 44 Kasejovice
IČ: 29096227
www.interiors-mnd.com

Obchodní zástupce / Projektový manažer

Naše společnost se zabývá výrobou a realizací interiérů již více než 20 let.
Aktuálně jsme generálním dodavatelem interiérů, zejména v západní Evropě, a s týmem čítajícím více než 120 zaměstnanců. Zapojujeme se do projektů již v počátcích plánování staveb, kde přispíváme svými znalostmi při výběru materiálů, svým pohledem na design, a také především konstrukčním řešením k dosažení cílové nízké ceny za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Hledáme tvář firmy INTERIORS

Hledáme pozitivně a komunikačně naladěného člověk, s obchodním duchem a smyslem pro pořádek. Budete prezentovat naši společnost, naši výrobu, a naše produkty.

Co vás čeká

  • Obchodní jednání
  • Aktivní komunikace s architekty
  • Prezentace nabízeného sortimentu naší výroby
  • Prezentace výroby a nabízených produktů

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou,znalost nábytkářského oboru
  • Plynnulý anglický/německý jazyk
  • Dobrou znalost Microsoft Office
  • Ochotu, vstřícnost a příjemné a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativní vystupování
  • Zájem o obor a další vzdělávání v oboru, prohlubování znalostí
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

  • Oficiální nástup od začátku dubna. Před tím budou probíhat pravidelná školení a zaučování v Kasejovicích (Plzeň-jih) následné místo výkonu práce je PRAHA - STODŮLKY.
  • Zaškolení v rámci interního vzdělávacího programu (seznámení se sortimentem, materiály...)
  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu
  • Motivující mzdové ohodnocení (základní plat + provize z prodeje)
  • Krásné a moderní prostředí s dobrou dostupností.
  • Mobilní telefon s možností využívání k soukromým účelům
  • Služební automobil.

POKUD VÁS NABÍDKA ZAUJALA, ZAŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFII A MOTIVAČNÍ DOPIS DO 31.1.2021

Adresa
Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel