ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

SPEDITÉR / DISPONENT – kombinovaná přeprava (Strážnice)

Pro našeho klienta, významnou českou společnost zaměřenou na komplexní zasílatelské služby a kombinované spediční přepravy, s významným přesahem svých aktivit do celého světa, obsazujeme další pracovní pozici DISPONENT / SPEDITÉR – námořní a letecká kombinovaná přeprava.

Místo výkonu práce: Strážnice.

Společnost má více poboček po České republice.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Příjem a zpracování objednávek, tvorba cenových nabídek, kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav.

Optimalizace transportu, kompletace dokumentů.

Komunikace se zákazníky, partnery.

Zákaznický servis.

Častá komunikace v angličtině se zákazníky a partnery z celého světa.

Sledování rentability.

POŽADAVKY

Zkušenosti z oboru spedice podmínkou (námořní, letecká, kombinovaná spediční přeprava).

Zkušenosti s přípravou nabídek, kalkulace.

Zájem o tento obor.

Aktivní znalost AJ podmínkou.

Komunikace se zahraničím.

Ochota učit se nové věci.

Spolehlivost a pečlivost.

Uživatelská znalost práce na PC, MS Office.

SŠ/VŠ vzdělání.

ŘP sk. B.

Poznámka: Hledáme zkušenou a přirozeně lidsky jednající osobnost, se schopností naslouchat, rychle reagovat, uvažovat v souvislostech, s chutí pracovat a s aktivním přístupem k životu a světu. A samozřejmě s dovedností budovat pozitivní vztahy se svým okolím. Velký důraz tedy kromě jiného klademe i na osobnost uchazeče.

NABÍDKA

Rodinné prostředí a perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého pracovního poměru.

Zázemí prosperující společnosti.

Férové a otevřené jednání.

Adekvátní mzdové podmínky.

Firemní benefity.

Nástup možný dohodou.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve telefonicky nebo prostřednictvím předem dohodnuté video aplikace a následně osobně ve Strážnici.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Zákaznický servis, Logistik, Speditér, Pracovník back office, Disponent, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.