ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO MONTÁŽÍ ČOV (TopolWater; Čáslav)

V rámci společnosti TopolWater se sídlem v Čáslavi, zaměření na čištění odpadních vod, obsazujeme pracovní pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO MONTÁŽÍ ČOV.

Adresa zaměstnavatele: Nad Rezkovcem 1114/2, Čáslav.

Webové stránky: www.topolwater.com.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Plánování montážních prací i servisních zásahů u zákazníků (domovní ČOV, obecní ČOV).

Příprava časového plánu (harmonogramu), plánování zdrojů (personál podle odbornosti, stavební firmy, subdodavatelé, materiál, výrobky, logistika, …).

Operativní řešení úkolů.

Komunikace se zákazníky, firmami. Osobní jednání u zákazníků.

POŽADAVKY

VŠ/SŠ stavební/strojní – (obor vodní stavby výhodou).

Orientace v technické dokumentaci, technické myšlení.

Jednání se stavebními firmami a subdodavateli.

Zkušenosti s montážemi.

Orientace na zákazníka.

Vedení kolektivu cca 5ti pracovníků.

Schopnost samostatné práce.

Ochota učit se.

Znalost práce v CAD programech (ArchiCad výhodou).

Zkušenosti s elektroinstalacemi výhodou (osvědčení z vyhl.č.50/78 Sb., pravidelná školení jsou zajištěna).

Zkušenosti s MaR, automatizací a PLC – výhodou.

Zkušenosti s vodohospodářskými stavbami výhodou.

Znalost AJ / RJ výhodou.

Flexibilita.

Řidičský průkaz sk. B.

Znalost práce v MS Office (Word, Excel).

NABÍDKA

Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu.

Moderní technické zázemí a vybavení.

Firemní zázemí, příjemné pracovní prostředí, vstřícní a spolehliví spolupracovníci.

Motivující a spravedlivé finanční odměňování.

V případě zájmu i možnost pracovních cest do zahraničí (cestovní náhrady/diety + kapesné v maximální výši).

Služební mobil, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky (hodnota 131,- Kč / den), dodatková dovolená až do výše 5 dnů nad rámec zákona, … .

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj profesní životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v sídle společnosti TopolWater, Čáslav.

Tento předvýběr vhodných uchazečů realizuje společnost ETHIC HR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Projektant, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Plánovač výroby, Vedoucí výroby, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.