Co vás čeká

Sháním někoho, kdo mi pomůže s následujícími činnostmi, abych si uvolnil ruce pro vedení firmy. Doposud práce dělám osobně:

1) kreslení nábytku v programu IMOS, což je špička v nábytkářském průmyslu (jádro je na bázi AutoCADu)

2) kalkulace pro zákazníky v Microsoft EXCEL

3) příprava nabídek v textovém editoru

4) přípravu výrobních podkladů pro výrobu (výkresy, nářezové plány, CNC kódy, kusovníky...)

5) pomoc s koordinací výroby

6) pomoc se zaměřováním prostor u zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Schopnost se učit novým věcem.

Znalost kreslení v nějakém CAD systému. AutoCAD výhodou. Znalost IMOS SW by byla exklusivní.

Práce v MS EXCEL a WORD na dobré úrovni.

Pečlivost a přesnost.

Cit pro design.

Znalost nábytkových materiálů a kování je výhodou.

Schopnost písemné komunikace v ČJ.

Řidičské oprávnění a možnost občas dojet za zákazníkem. Obvykle v Praze a okolí.

Co vám můžeme nabídnout

Pestrou práci kombinující znalosti z mnoha oborů a osobní rozvoj. Po nástupu by proběhlo zaškolení kde hlavními položkami by byla firemní kultura a komunikace. Dále bude zaškolení na firemní postupy, možnosti výroby, kalkulace a nabídky. Předpokládám rovněž zaškolení na práci v systému IMOS ve druhé fázi.

Nabízíme práci na HPP nebo ŽL a to na plný nebo částečný úvazek. Většina práce je možná práce z domova. Výrobu nábytku máme v Jílovém u Prahy. Pracovní doba je možno nastavit volně, ale s přihlédnutím na požadavky zákazníků.

Nábytek vyrábíme na strojích firem, které jsou na špičce ve svém oboru. Příprava výroby probíhá na software firem, které jsou na špičce ve svém oboru. Naše výrobky a služby poskytujeme ve standardu patřícímu špičce svého oboru a budeme rádi, pokud nám pomůžete šířit dobré jméno značky Truhlárna.

V budoucnu bych chtěl posunout firmu do standardu průmyslu 4.0 a věnovat se robotice, takže prostor pro růst je k dispozici.

Informace co děláme naleznete na webových stránkách firmy.

Společnost
Truhlárna, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Project Manager, Technik, Průmyslový designer, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Truhlárna, s.r.o., Petr Šilhánek
602 211 496