T.O.O. spol. s r.o.
Odborná elektrotechnická firma

technik zpracování cenových nabídek

Co vás čeká

Práce v dynamické, stabilní společnosti pracující výhradně pro silného obchodního partnera.

Hledáme schopnou osobnost pro tvorbu rozpočtů - cenových nabídek silnoproudých elektrotechnických zařízení v distribučních sítích NN,VN a zemních prací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme SŠ Vzdělání elektro zaměření, praxe v oboru minimálně 2 roky.

Vyhláška č.50 §6/1978 Sb.

Výborná znalost PC, SW Microsoft Office

ŘP skupiny B

morální bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Stabilní zázemí a kolektiv

Mobilní telefon i pro soukromé účely

Služební auto

stravenky

měsíční odměny

13.plat

5 týdnů dovolené

Společnost
T.O.O., spol. s r.o.
Adresa
Košinova 2967/103b, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Energetik, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.