FERROS PRAHA s.r.o. je na trhu již od roku 1993 a sídlí v Praze 9, cca 300 m od stanice metra Kolbenova.
Hledáme šikovného pracovníka na pozici vedoucí skladník.

Vedoucí skladu hutního materiálu/hlavní skladník

Co vás čeká

Organizace, řízení a kontrola chodu skladu

Příjem a výdej zboží

Inventury skladových zásob

Vedení malého kolektivu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenost s hutním materiálem

Zkušenost s vedením kolektivu

Vazačské a jeřábnické zkoušky

Požadujeme

Čistý trestní rejstřík

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve stabilní firmě na hlavní pracovní poměr

Dobré finanční ohodnocení

Firemní bonusy - prémie, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní pojištění

Společnost
FERROS PRAHA s.r.o.
Adresa
Kolbenova 438/7, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FERROS PRAHA s.r.o., Dagmar Malinovská
602 381 915