Výzkumný Ústav Železniční, a.s.

přijme uchazeče na pozici TECHNICKÝ ASISTENT PRO KANCELÁŘ AUTORIZOVANÉ OSOBY.

Jedná se o práci na plný úvazek.

Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky - předpoklady:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru a zkušenost s oborem železniční dopravy výhodou

• Zkušenost se systémy řízení kvality

• Znalost anglického jazyka – B1

• Dobrá znalost práce na PC (MS Office — Word, Excel, PowerPoint)

• Ochota, spolehlivost a časová flexibilita

• Předpokládaný nástup: 03/2021

Pracovní náplň:

• Příprava, kompletování a kontrola výstupních dokumentů Autorizované osoby VUZ, předávání výstupních dokumentů zákazníkům

• Administrativa a archivace výstupní dokumentace, zpracovávání a aktualizace seznamů certifikátů, administrace systému ERADIS (databáze certifikátů)

• Sledování a kontrola legislativních změn (ČR, EU) ve vztahu k činnosti Autorizované osoby VUZ

• Informování a seznamování odborných pracovníků s požadavky příslušné legislativy, spolupráce při tvorbě a změnách interní dokumentace pro interní systémy kvality, navrhování úprav šablon výstupních dokumentů

• Kontaktní osoba pro ČSN online

• Vykonává roli interního auditora v rámci Autorizované osoby VUZ

Benefity – Výzkumný Ústav Železniční je stabilní a prosperující firmou s převažujícím objemem zakázek do zahraničí, kultivovaným pracovní prostředím, výkonnostními odměnami, 5 týdny dovolené, 4 dny sickdays, příspěvky na stravování, sportovní a kulturní akce, apod.

Platové podmínky: dobré platové ohodnocení
Místo pracoviště: Praha

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu s návrhem termínu osobního pohovoru.

Adresa
Novodvorská 1698/138, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Auditor, Technik, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Výzkumný Ústav Železniční, a.s., Hana Pohanová
725 895 489