CreditPortal, a.s. společnost s licencí od ČNB. Jsme česká stabilní dynamická společnost, která od roku 2014 poskytuje nebankovní úvěry. Naším hlavním posláním je být férovým hráčem na finančním trhu.

Pracovník klientského centra

Chceš nastartovat kariéru nebo jen hledáš novou příležitost. Pokud jsi odpověděl/a ano, tak hledáme právě tebe! Staň se součástí našeho týmu. Nepotřebujeme motivační dopis, pošli jen životopis a přijď si popovídat.

Koho hledáme:

  • Komunikativního, pozitivně laděného kolegu/kolegyni
  • Týmového hráče, který se má chuť učit novým věcem, nebojí se zvonícího telefonu
  • Praxi mít nemusíš, vše potřebné k rozjezdu tě naučíme

Co požadujeme:

  • Maturitou ukončené středoškolské vzdělání, nebo tříletá praxe ve finanční sféře
  • Čistý trestní rejstřík
  • Základní počítačové znalosti

Náplň práce:

  • Telefonická, emailová komunikace se stávajícími klienty
  • Zpracování zaslaných dokumentů a zadávání do interní databáze
  • Motivující finanční ohodnocení – fixní plat + motivující bonusy
  • Možnost výběru smluvního (pracovního) úvazku
  • Individuální plánování směn
  • Zajištění zkoušek odborné způsobilosti zdarma
  • Příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra – Praha 4
  • Nelámeme si hlavu s dress codem

Benefity:

  • Nástup dle dohody
  • Možnost občasné práce z domu
  • Dotační bonus pro nováčky
  • Odměna za doporučeného nového zaměstnance
  • Volné víkendy a svátky
  • Po roce týden dovolené navíc
  • Výplata vždy včas na účtu
  • Čerstvá káva kdykoli si usmyslíš

Společnost
CreditPortal, a.s.
Adresa
U krčské vodárny 939/1a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Telekomunikace, Zákaznický servis, Úvěrový specialista, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales, Specialista pohledávek
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel