Hitachi Cable Europe, s.r.o. zaměřená na automobilový průmysl hledá pro svůj výrobní závod v průmyslové zóně Triangle u Žatce vhodné kandidáty na pracovní místo:

Inženýr kvality

Náplň práce:

  • zavádět a udržovat standard kvality a příručky postupů a pracovních pokynů
  • implementovat požadavky zákazníků ve firmě
  • řešit zákaznickou i dodavatelskou kvalitu – požadavky klienta, reklamace, návrhy opatření, hledání příčiny
  • provádět interní audity
  • sledovat kvalitativní ukazatele výrobků
  • pravidelně provádět školení ostatním zaměstnancům a aktualizovat jejich znalosti
  • spolupracovat se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk pro komunikaci ústní i písemnou (úroveň B1 stačí)
  • zkušenosti v oblasti kvality
  • znalost nástrojů kvality APQP, PPAP, FMEA
  • ŘP. sk. B

Společnost
Hitachi Cable Europe, s.r.o.
Adresa
Velemyšleves – Průmyslová zóna Triangle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 43 000 – 48 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel