Naše společnost DAIDO METAL je největším světovým výrobcem motorových kluzných ložisek. Divize v České Republice má za cíl stát se jedničkou na evropském trhu a z toho důvodu k nám hledáme pracovníky na následující pozici:

Inspektor/ka operátor/ka

Co bude Vaše náplň práce?

• Náhodné měření a monitorování vyrobených produktů,
• provádění kontrol v různých fázích výroby,
• samostatné řešení problémů,
• práce s několika typy měřících přístrojů.

Pokud o sobě víte, že:

• zvládnete pracovat ve 3 směnném provozu,
• umíte pracovat s mikrometrem,
• vyznáte se v technické dokumentaci a umíte v ní bez problémů číst,
• máte zkušenosti z praxe s měřením rozměrů a úhlů,
• jste manuálně zručný, zodpovědný a pečlivý,

pak jste to právě VY, koho hledáme!

V naší výrobě je důležitá zručnost a ochota učit se. Na pohovoru si ověříme Vaše dovednosti a následně dobře zaškolíme. A pokud uspějete u vstupního pohovoru, můžete se těšit na následující:

• jistota práce na dobu neurčitou,
• připojíte se k práci na dlouhodobých projektech,
• dostanete se do přátelského kolektivu s dobrou atmosférou,
• budete využívat moderní měřící přístroje,
• nabídneme Vám širokou škálu benefitů,
• budete mít pravidelnou pracovní dobu.

Kromě běžných benefitů pro Vás máme například i propracovaný zaškolovací systém, čisté pracovní prostředí a možnost parkování přímo před naší halou.

Společnost
DAIDO METAL CZECH s.r.o.
Adresa
Švédské valy 1309/6, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Obráběč kovů, Technik ve strojírenství, Technik výroby, Operátor výroby, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.