We are a Czech company focusing on innovations and development. To supply the best services to our Clients, we also run an independent IT department developing unique solutions. We help our Clients to get a real insight into their market and to strengthen customer relationship.

Customer Experience Project Executive / Data Analyst

Hledáme kolegyni / kolegu do Customer Experience týmu. Budete nastavovat IT aplikace, které pomáhají významným společnostem získávat a zpracovávat zpětnou vazbu od zákazníků.

Spektrum našich zákazníků je široké, dostanete se k mnoha zajímavým projektům.

Co vás čeká?

  • nastavování a správa komplexních projektů v aplikaci na sběr zpětné vazby od zákazníků
  • příprava interaktivních online dotazníků, online reportingu, nastavení uživatelských přístupů dle zadání vedoucího projektu
  • práce se zákaznickými databázemi, jejich analýza a úprava pro využití v systému
  • vedení záznamů o průběhu projektu, detailech nastavení a uživatelích
  • komunikace s programátory u pokročilejších zadání; vítána je schopnost navrhovat další zlepšení aplikace
  • do budoucna možnost komunikace s klienty a přímé řešení požadavků na nastavení
  • možnost podílet se na dalších zajímavých projektech, analyzovat data a připravovat reporty

Pro radost z práce je třeba:

  • mít strukturované a logické myšlení, součástí práce je nastavování podmínek a vazeb v systému
  • být pečlivý a pozorný, zakládáme si naprosté spolehlivosti našich řešení
  • mít analytické schopnosti, kladný vztah k datům, novým technologiím
  • umět dobře komunikovat v rámci týmu, přicházet se svými návrhy na řešení
  • umět pracovat s kancelářskými aplikacemi – zejména MS Excel
  • mít prozákaznický přístup, našim klientům pomáháme zlepšovat zákaznický zážitek a chceme, aby je i práce s námi těšila

Výhodou bude, když máte:

  • zkušenost s prací s daty, umíte se orientovat v databázích
  • IT znalosti jako například základy programování, znalost algoritmizace
  • znalost technik výzkumu trhu
  • znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých CX projektech pro řadu významných společností
  • možnost se dále rozvíjet
  • flexibilní pracovní doba, možnost občasných home office
  • klidná lokalita v blízkosti metra C (10 minut pěšky od Budějovické, 5 minut od Brumlovky)
  • v klidných dobách jsme zvyklí několikrát do roka pořádat firemní víkendové akce (lyže, kola, turistika)

V odpovědi prosím zašlete motivační dopis a životopis. Budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na setkání.

Společnost
MARKET VISION s.r.o.
Adresa
Baarova 1405/3a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.