Developerská společnost realizující projekty v oblasti rezidenčních nemovitostí hledá posilu do oddělení financí na pozici

Finanční kontrolor.

Co vás čeká

  • analýzy a vyhodnocování plánů a výsledků developerské společnosti
  • analýzy nákladů, výnosů a odchylek, jejich interpretace a prezentace
  • sestavování pravidelných reportů
  • participace na závěrkách a reportingu pro banky a investory
  • spolupráce při tvorbě rozpočtů na jednotlivé projekty
  • úzká spolupráce s účetním oddělením a vedením společnosti
  • spolupráce napříč odděleními
  • možnost účastnit se na konsolidaci skupiny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici ve stavební nebo developerské společnosti
  • analytické myšlení
  • orientace v controllingu, finančních analýz, finančních výkazech a znalost finančního účetnictví
  • přehled v oblasti peněžních toků účetnictví
  • nadstandardní uživatelská znalost MS Office
  • MS Excel – kontingenční tabulky, statistické, logické a vyhledávací funkce
  • PowerPoint – přípravy prezentací pro vedení společnosti, banky a investory
  • Microsoft Dynamics 365 Business Central – znalost výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • příspěvek na sport (MultiSport)

Společnost
DA One Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Ekonom, Financial Controller, Finanční poradce, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura