Developerská společnost realizující projekty v oblasti rezidenčních nemovitostí hledá posilu do projektového týmu na pozici

Manažer inženýringu

Vaším úkolem bude

  • zajišťovat potřebná povolení pro stavební projekty
  • zajišťovat smluvní agendu související s majetkoprávním procesem projektových záměrů
  • poskytovat odbornou podporu projektovým manažerům a aktivně se účastnit jednání s úřady a institucemi
  • během přípravné fáze konzultovat s projektovým manažerem a projektantem umístění záměru, identifikovat možné střety s právy vlastníků souvisejícíh pozemků, navrhovat řešení a koordinovat vydání záborového elaborátu dotčených pozemků
  • navrhnout harmonogram a zajištění záměru v souladu s projektovou dokumentací
  • během realizační fáze spolupracovat s inženýrskou společností, kontrolovat správnost rozhodnutí a upozorňovat na možná rizika
  • řídit zajištění majetkových práv potřebných pro realizaci záměru (uzavírat příslušné smlouvy, vyhodnocovat proces, aktualizovat harmonogram, navrhovat korekce)
  • získat povolení pro realizaci záměru (územní rozhodnutí, stavební povolení)
  • řídit vydání povolení potřebných k realizaci stavby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ stavebního směru
  • praxe ve veřejnoprávním procesu u soukromých organizací či ve státní správě v oblasti povolování a umísťování staveb (stavební úřad)
  • zkušenosti a výsledky v oblasti povolování a umísťování staveb
  • znalost příslušné legislativy (stavební zákon, správní řád, relevantní předpisy a vyhlášky)

Co vám můžeme nabídnout

  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé využití
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění
  • firemní akce, firemní volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené
  • příspěvek na sport (MultiSport)

Společnost
DA One Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Stavebnictví a reality, Projektant, Technik ve stavebnictví, Úředník, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura