Co vás čeká:

  • identifikace, zajištění a realizace potřebného vývoje či změnových požadavků v SAP modulech
  • analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení
  • vývoj programů a aplikací v ABAP
  • tvorba a provádění testů pro kódy a komponenty

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:

  • znalost ABAP, znalost SAP modulu
  • analytické a logické myšlení na vysoké úrovni
  • výhodou orientace v SAP SD modulu
    znalost souvisejících problematik (tabulky, joby, SQL)
  • komunikativní znalost AJ (denní používání v mezinárodním týmu)

Co nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání se zázemím prosperující mezinárodní společnosti
  • motivující platové ohodnocení (až 5x ročně vyplácené bonusy)
  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • možnost profesního a kariérního růstu

Společnost
Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
Adresa
Nošovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka, Martina Niedobova
Hyundai 700/1, 73951 Nižní Lhoty, Česká republika
724 616 674