International Automotive Components Group je předním celosvětovým dodavatelem automobilového průmyslu se zaměřením na interiérové díly, systémy a doplňkové exteriérové díly. Naše společnost celosvětově zaměstnává přes 24 000 pracovníků a má silné zázemí s 60 výrobními závody ve 20 zemích světa.
Závod Přeštice 1 se specializuje na výrobu stropních panelů pro osobní automobily Audi, VW, Mercedes, BMW, Škoda, Jaguar. Zaměstnáváme přes 900 zaměstnanců.

TRAINEE DO ODDĚLENÍ CI (NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ)

Co Vás čeká:

  • výpomoc při zavádění a zlepšování IAC production system (IPS),
  • podílení se na Kaizen projektech, Line balancing projektech a změnách Layoutů výroby
  • měření a kalkulace vytížení strojů a pracovníků ve výrobě,
  • administrativní podpora, vytváření prezentací a reportů, práce s MS Power Point a Excel

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou práci v silné mezinárodní společnosti se stabilním managementem a dlouholetou tradicí v oblasti automotive
  • zkrácený pracovní úvazek max. 20 hodin týdně (rozvržení pracovních dní v týdnu dle dohody)
  • dohoda o pracovní činnosti / dohoda o provedení práce
  • 170 Kč/hod.
  • možnost dlouhodobé spolupráce a dalšího uplatnění v naší společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

              Co od Vás očekáváme:

              • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru - vhodné pro studenty VŠ
              • zájem o oblast „Continuous Improvement“
              • dobrou znalost práce na PC (MS Power Point, Excel)
              • středně pokročilou znalost AJ
              • samostatnost, flexibilitu, pečlivost, technické myšlení

              Nástup: dle dohody (leden/únor 2021)

              Pokud Vás uvedená nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis:

              IAC Group s.r.o.

              Jaroslava Čížková, tel.: 377 864 189

              Hlávkova 1254

              334 01 Přeštice

        International Automotive Components Group s.r.o. - závod Přeštice 1
        Adresa
        Hlávkova 1254, Přeštice
        Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
        Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
        Zařazeno: Výroba a průmysl
        Typ pracovního poměru
        Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
        Délka pracovního poměru
        Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
        Typ smluvního vztahu
        Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
        Zadavatel: Zaměstnavatel

        Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

        International Automotive Components Group s.r.o., Jaroslava Čížková
        608 960 532