NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.500 zaměstnanců ve 25 zemích světa. Aktuálně obsazujeme pozici:

°°° Kvalifikovaná osoba/Regulatory Specialist °°°

Pro náš tým zajišťující legislativní záležitosti a správnou distribuční a výrobní praxi hledáme parťáka/čku, který/á povede dílčí agendy pro naše provozy v celé ČR.

Co bude vašim úkolem:

 • Budete zastávat důležitou roli pro zajištění veškerých povolení a procesů správné distribuční a výrobní praxe pro prodej veterinárních i humánních léčivých přípravků a biopreparátů, zdravotnického materiálu a pomůcek.
 • Budete zodpovědný/á za přípravu podkladů pro schvalování veterinárních přípravků a veterinárních technických prostředků, jednání s dozorovými orgány (SÚKL, ÚSKVBL, atd). a účast na následných auditech v našich provozech.
 • Budete úzce spolupracovat s ředitelkou pro legislativní záležitosti (přímá nadřízená) a dále také s kolegy ze skladu, dopravy, call centra, obchodními zástupci a nákupu.
 • Budete se proaktivně vzdělávat ve svěřené oblasti a sledovat legislativní změny.

Co od vás očekáváme my:

 • Nezbytnou legislativní podmínkou je ukončené vzdělání v jednom z definovaných oborů: zdravotnickém magisterském studijním programu farmacie; akreditovaném zdravotnickém magisterském studijním programu všeobecné lékařství; zubní lékařství; veterinární lékařství; veterinární hygiena a ekologie; nebo v oblasti chemie anebo biologie
 • Jste puntičkář a máte ve věcech pořádek. Dokážete také dohlédnout na druhé, aby měli splněné legislativní náležitosti ve svých oblastech.
 • Je vám vlastní proaktivní a pro-zákaznický přístup (většinou interní zákazníci nebo dozorové orgány).
 • Domluvíte se bez problému anglicky (zapojíme vás i do nadnárodních korporátních aktivit), prezentace nebo video-hovory vám nečiní problém.
 • Jste správný parťák do týmu, ale umíte pracovat i samostatně.

Co vám můžeme nabídnout:

 • Dáme Vám možnost se přímo podílet na budování obchodního úspěchu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru.
 • Nabídneme Vám práci, která bude náročná, ale zároveň Vás bude bavit a naplňovat a určitě si rozšíříte vaši komfortní zónu.
 • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost využít home office, firemní akce (v létě grilovačka/v zimě vánoční večírek), stravenky 100 Kč, slevy na firemní produkty, očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :)
 • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Informace o pozici

Společnost
NOVIKO s.r.o.
Adresa
Palackého třída 537/163, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Auditor, Specialista ISO, Kontrolor, Regulatory Manager, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel