personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Kvalifikovaná osoba pro distribuci/ Specialista kvality

Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí farmaceutickou společnost, hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení kvality, s odpovědností za správnou distribuční praxi a kvalitu.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za propouštění léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky na trh ČR
  • Zajištění systému kvalitu v souladu s legislativou v distribuci
  • Správa aktualizace dokumentace
  • Pravidelný dohled nad distribuční oblastí
  • Zpracování a realizace plánu školení zaměstnanců
  • Realizace auditů a vedení záznamů
  • Spolupráce s centrálou v oblasti kvality
  • Realizace pravidelné inspekční činnosti
  • Spolupráce s logistikou, marketingem
  • Podpora manažera kvality
  • Správa archivu souvisejících dokumentů

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru (Medicína, Farmacie, Chemie, Přírodní vědy)
  • 2 roky praxe na obdobné pozici v oblasti kvality či v registracích v rámci farmaceutické společnosti
  • Samostatnou a proaktivní osobnost
  • Aktivní komunikaci v angličtině

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční farmaceutické společnosti
  • Pestrá paleta odborných činností
  • Možnost pravidelného vzdělávání v oboru
  • Nadstandardní platové ohodnocení + firemní benefity
  • Pozici vhodnou i pro juniorní kandidáty
  • Pracoviště na Praze 5

V případě zájmu, prosím, zašlete svoje CV doplněné fotografií a motivačním dopisem.

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Věda a výzkum, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Chemik, Odborný asistent ve výzkumu a vývoji, Asistent klinických studií, Medical Advisor, Regulatory Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura