Skupina MESIT je největší zaměstnavatel v Uherském Hradišti. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce sofistikované výrobky pro letadla, vrtulníky, tanky, obrněná vozidla, osobní i nákladní auta, autobusy, trolejbusy, tramvaje a dokonce i pro ponorky.

Z více než 1000 zaměstnanců koncernu je 30 % vysokoškolsky vzdělaných. Zakládáme si na pracovní kultuře respektující jejich potřeby a klademe velký důraz na příjemné pracovní prostředí. Jsme zodpovědným zaměstnavatelem, dodržujeme dohody, dlouhodobě zajišťujeme meziroční růst mezd.

Skladník - expedient pro společnost MESIT machining, s.r.o

Požadujeme:

  • oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků
  • praxe ve skladovém hospodářství
  • preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, ochota učit se novým postupům
  • dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

  • příjem a uložení zboží a materiálů, výdej materiálu do výroby
  • manipulace s materiálem
  • kontrola správnosti převzatého zboží dle dodacích listů
  • řádné vedení skladu
  • obsluha manipulačního vozíku a řezací pily
  • zpracování dokladů skladové evidence s využitím výpočetní techniky
  • hmotná odpovědnost za svěřené hodnoty

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě
  • příjemné pracovní prostředí
  • systém odborného vzdělávání
  • možnost profesního vzrůstu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kvalitního stravování přímo v areálu - s příspěvkem zaměstnavatele
  • atraktivní benefitní systém

Společnost
MESIT holding a.s.
Adresa
Družstevní 838, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MESIT holding a.s., Hana Bartošková
573 522 442