Skupina MESIT je největší zaměstnavatel v Uherském Hradišti. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce sofistikované výrobky pro letadla, vrtulníky, tanky, obrněná vozidla, osobní i nákladní auta, autobusy, trolejbusy, tramvaje a dokonce i pro ponorky.

Z více než 1000 zaměstnanců koncernu je 30 % vysokoškolsky vzdělaných. Zakládáme si na pracovní kultuře respektující jejich potřeby a klademe velký důraz na příjemné pracovní prostředí. Jsme zodpovědným zaměstnavatelem, dodržujeme dohody, dlouhodobě zajišťujeme meziroční růst mezd.

Statutární zástupce ředitele MESIT střední školy, o.p.s.

Požadujeme:

  • předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle § 9 Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů
  • znalost školské problematiky a souvisejících právních předpisů
  • komunikativní a empatická osobnost s kombinací tolerance a důslednosti a proaktivitou v dalším sebevzděláváním
  • odolnost vůči stresu, organizační schopnosti a koncepční myšlení
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 výhodou
  • výborná znalost práce na PC
  • délka dosavadní pedagogické praxe není rozhodující, zkušenost z řídící pozice vítána

Náplň práce:

  • naplňující práce ve škole, která realizuje mnoho zajímavých projektů
  • vedení a motivování pedagogického týmu
  • možnost přicházet s novými nápady a ovlivnit tak směřování školy
  • organizace denního chodu školy
  • další související činnosti ve spolupráci s ředitelem školy

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve firemní škole skupiny MESIT
  • zajímavé platové podmínky v závislosti na smysluplnosti práce
  • příjemné pracovní zázemí a přátelskou atmosféru
  • důraz na další vzdělávání a osobní rozvoj
  • unikátní spolupráci s významnými institucemi a společnostmi skupiny MESIT

Přihlášky formou CV a motivačního dopisu zasílejte do 25. ledna 2021.

Společnost
MESIT holding a.s.
Adresa
Družstevní 838, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MESIT holding, a.s., Mgr. Jan Šebek Cholewa, MBA
572 522 400