Swixx Biopharma s.r.o., česká pobočka nadnárodní farmaceutické společnosti, nabízí příležitost motivované, samostatné a spolehlivé kandidátce na pozici:

"Team/Marketing Assistant"

Náplň práce:

  • Správa obchodní dokumentace, příprava a archivace smluv
  • Organizační zajištění konferencí a kongresů, příprava materiálů
  • Kompletace a archivace podpůrné dokumentace
  • Vyřizování a evidence firemní korespondence
  • Práce v interních systémech – objednávky, vyúčtování nákladů
  • Administrativní podpora týmu
  • Komunikace s externími dodavateli
  • Organizace firemních akcí

Požadujeme:

  • Praxe v administrativě min. 1 rok
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Power Point), vyhledávání na internetu
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti – na mluvené i psané úrovni
  • Zdravý rozum, pozitivní přístup k řešení problémů
  • Proaktivitu, samostatnost, pečlivost, pozitivní přístup
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Moderní prostředí v atraktivní lokalitě centra Prahy
  • Přátelskou pracovní atmosféru založenou na vzájemné důvěře
  • Mobilní telefon a laptop
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost kariérního růstu

Místo pracoviště:

  • Praha centrum

Nástup:

  • od března 2021, případně dle dohody

Společnost
Swixx Biopharma s.r.o.
Adresa
Hybernská 1034/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Farmacie, Administrativní pracovník, Asistentka, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Swixx Biopharma s.r.o., Zuzana Hughes